Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture në rrugën e Doberqanit

Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture në rrugën e Doberqanit

NULL NULL
3 months më parë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture në rrugën e Doberqanit.

Në këtë aksident janë lënduar tre persona, dy prej tyre ishin në veturë, teksa tjetri është shoferi i kamionit, përcjell Klankosova.tv.