Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksesorët më të mirë në Oscar

NULL NULL
28.02.2017 18:30

Si një nga ngjarjet më të mëdha të ndarjes së çmimeve, Oscar shpërfaq më të mirat nga të gjithë stilistët e dizajnerët.

Natyrisht të gjithë dizajnerët shfaqin produktet e tyre më të mira këtë natë.

E një nga gjërat që të bëjnë përshtypje më së shumti janë edhe aksesorët.

Këtë vit parakaluan byzylyk, vathë e qafore përplot shkëlqim, ndërsa më të mirat prej tyre ju sjellim më poshtë.

1112

1314

1516

1718

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.