Akil Gjakovës i hakohet faqja e Facebookut - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Akil Gjakovës i hakohet faqja e Facebookut

NULL NULL
27/06/2022

Xhudistit Akil Gjakova, i është hakuar faqja e tij e Facebookut.

Gjakova nga llogaria e tij private ka njoftuar faqja tani nuk është nën menaxhim.

“Përshëndetje të gjithëve, për momentin faqja e Facebookut Akil Gjakova, është hakuar dhe nuk është nën menaxhimin tim” – tha Gjakova.