10:41, 14 Qershor 2018

Kënga “Ajo” e Ghetto Geasy dhe Majk ka arritur të grumbullojë 60 milionë klikime në Youtube.

Këtë fakt me krenari e ka ndarë me ndjekësit e Instagramit vetë Geti, duke e vlerësuar kompaninë e tij si makinë të prodhimit të hiteve dhe se janë më të mirët.

Konkurs Pune

Lexo më shumë