Ahmeti kujton që 9 vjet më parë me Kurtin kanë qëndruar rreth dhjetë ditë në Amerikë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ahmeti kujton që 9 vjet më parë me Kurtin kanë qëndruar rreth dhjetë ditë në Amerikë

NULL NULL
1 month më parë

Ish-kryetari i Prishtinës, që dikur ishte edhe nënkryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka kujtuar kohën kur nëntë vjet më parë kanë qenë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me Albin Kurti, i cili aktualisht është në ditën e 16 të qëndrimit atje.

“Në vitin 2013 bashkë me Albinin dhe Visarin patëm vizituar SHBA-të. Kemi qëndruar afër 10 ditë dhe kemi vizituar 6 shtete”, ka shkruar Ahmeti në Twitter, transmeton KlanKosova.tv.

“Kemi takuar kongresistë e senatorë, edhe State Dep. Kemi mbajt ligjerata në universitete dhe kemi bërë homazhe te varret e Nolit e Konicës”.