Agnesa jeton për lumturi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Agnesa jeton për lumturi

NULL NULL
30/03/2015

Agnesa Vuthaj nuk i ndal udhëtimet e saj, pas shumë shteteve ajo i është kthyer Parisit.

Në llogarinë e saj në instagram Vuthaj ka publikuar disa fotografi nga kryeqyteti francez.

Agnesa ka shfrytëzuar disa nga vendet historike dhe më të frekuentuara atje për ti bërë fotografi biznesit të saj.

E ndërsa në një nga fotografitë ka shkruar:  Jetoj për lumturi. /Prive.al