Agjëroi në "Natën e Kadrit", por me kë bëri iftar Ledri Vula?

Agjëroi në “Natën e Kadrit”, por me kë bëri iftar Ledri Vula?

NULL NULL
2 months më parë

Në “Natën e Kadrit”, reperi Ledri Vula, duke agjëruar i është bashkangjitur të gjithë atyre besimtarëve myslimanë që janë duke agjëruar në muajin e Ramazanit.

Këtë e bëri publike në “Instastory”, duke treguar se edhe me kënd kishte bërë iftar.

Ai ishte nën shoqërinë e koleges së tij Dhurata Dora, bashkëshortes Sara Hoxha, si dhe vajzës Poema Blue.