Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Agjenti i Salahut mohon spekulimet për largim nga Liverpooli

NULL NULL
27.02.2023 20:18

Agjenti i Mohamed Salahut, Ramy Abbas, i ka mohuar spekulimet që egjiptasi do të largohet nga Liverpooli.

Ai i ka quajtur të pakuptimta këto lajme që po qarkullojnë rreth largimit të tij.

“E pakuptimtë. Kjo nuk është diskutuar apo menduar. Moskualifikimi në Ligën e Kampionëve as që na ka kaluar nëpër mendje”.

Këto lajme thoshin që ish-lojtari i Baselit ka thënë që do të largohet nëse të Kuqtë dështojnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.