22:13, 10 Shkurt 2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka treguar sërish pasionin që ka për muzikën.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka postuar një video ku shihet duke lozur me sharki dhe duke kënduar, transmeton Klan Kosova.

Si duket kryetarit Bahtiri nuk i ka bërë përshtypje fakti që Komisioni Parlamentarë nuk ia ka shqyrtuar peticionin për bashkimin e Mitrovicës. Ai duket mjaftë i argëtuar në këtë video.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë