Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aftësia e pazakontë e Jennifer Lawrence (Video)

NULL NULL
02.10.2015 19:52

Jennifer Lawrence është gruaja me shumë talente.

Dhe tani e dime me saktësi se sa marshmallovë ajo mund t’i vendosë në gojën e saj, transmeton Klan Kosova.

Në një segment me MTV News, ylli i Hunger Games u sfidua t’i vendosë sa më shumë marshmallovë të jetë e mundur brenda gojës së saj, dhe për këtë u ndihmua edhe nga kolegu i saj aktor Liam Hemsworth, derisa ajo iu afrua shifrës së dyfishtë.

Lawrence po ashtu e pranoi se ajo nuk i lan çdoherë duart e saj pas përdorimit të tualetit.

“Unë kam urinuar në disa lavamanë. Kur dy vajza hyjnë në tualet, njëra duhet ta përdorë lavamanin, dhe mua në të vërtetë më pëlqen ta përdor atë”, ka deklaruar ajo.

“Njëra mund të presë!”, ka shtuar Josh Hutcherson, por Lawrence insistoi: “Nëse jam unë ajo që duhet të presë, atëherë e përdor lavamanin”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.