Affleck dhe Garner nuk po ndahen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Affleck dhe Garner nuk po ndahen

NULL NULL
29/05/2015

Çifti Bennifer edhe njëherë e demantuan lajmin për ndarjen e tyre.

Ka kohë që flitet për një krizë të mundshme martesore në mes të dy aktorëve, Ben Affleck dhe Jennifer Garner.

Por si duket prapë këto fjalë, ishin vetëm thashetheme, transmeton Klan Kosova.

Dy aktorët janë fotografuar së bashku me dy vajzat e tyre, Violet dhe Seraphina në Santa Monica.

Beni e mbante mbi supe Seraphinën 6 vjeçe, kurse Jennifer e mbante për dore Violet teksa e kalonin rrugën.

 

beni