Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Afërdita Dreshaj sërish në pritje të ëmbël? (FOTO)

NULL NULL
20.04.2023 13:47
Afërdita Dreshaj

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është gjithmonë pranë ndjekësve me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka zgjedhur të komunikojë me ndjekësit e saj në “Instagram”, me anë të rubrikës “Pyetje-Përgjigjje”, ku dhe ka ndarë mjaft përgjigjje për djalin e saj Sky si dhe për udhëtimet e shpeshta që modelja bën.


Por, ndryshe nga këto pyetje, ishte një tjetër që modeles i erdhi nga një ndjekës, i cili i tha: “Më duket se je prapë shtatzënë”.

Dhe Aferdita kishte një përgjigjje të shpejtë për këtë pyetje.

“Jo”, ishte përgjigjja e modeles shqiptare, duke i dhënë fund çdo aludimi se mund të jetë në pritje të ëmbël./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Aferdita Dreshaj

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.