9:00, 23 Korrik 2019

Adrianne Palicki dhe Scott Grimes, janë ndarë pas vetëm dy muaj martesë, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova.

Ish-çifti u fejua në janar ndërkaq u martua në maj.

Adrianne ishte ajo që parashtroi kërkesë për divorc, sipas mediave. Kjo ndarje shënon divorcin e parë të saj ndërkaq të tretin për Scott.

Ata nuk kanë fëmijë dhe nuk dihet ende shkaku që çoi deri tek ndarja.

Konkurs Pune

Lexo më shumë