Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adriana Matoshi, mesazh BE-së: Refuzojeni terrorizmin

NULL NULL
28.09.2023 13:23

Sot po mbahet seancë parlamentare ku pritet që të miratohet rezoluta që dënon sulmin terrorist ndaj Policisë së Kosovës që ngjau të dielën në Banjskë të Zveçanit.

Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Adriana Matoshi, gjatë seancës e ka veshur një fanellë që bart shkrimin: “Bashkim Evropian: refuzojeni terrorizmin, përqafojeni Evropën”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.