17:00, 8 Nëntor 2018

Ajo është një nga supermodelet më të famshme dhe imazhi i markës së njohur Victoria’s Secret prej shumë vitesh.

Thuhet se Adriana Lima do të sfilojë për herë të fundit në shfaqjen e madhe të modës mbrëmjen e së enjtes.

37-vjeçarja ka punuar për gjigandin e të brendshmeve që nga viti 1999.

Lajmi tha nga modeja australiane, Georgia Fowler e cila pohoi se kjo do të jetë shfaqja e fundit e Limës në pasarelën VS.

“Do të jetë viti i saj i fundit mendoj, por ajo ka qëndruar prej shumë vitesh në pasarelë dhe vazhdon të duket mahnitëse,”- tha ajo.

Image result for adriana lima victoria secret

 

Image result for adriana lima victoria secret

 

Related image

Konkurs Pune

Lexo më shumë