Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri thumbon pak Shqipen: Ke mbetur si ujk, vetëm (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 17:09
Shqipja

Adri dhe Shqipja kanë biseduar bashkë.

Adri i tha Shqipës se “ ke mbetur si ujk,vetëm”.

Gjithashtu i tha se “esenca është me i fitu disa gjëra, pa e bërë lufën ti pa qenë prezent”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.