Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri thotë se “veç zoti mund t’a ndajë me Ilirianën” (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 20:38

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Adri, i cili në këtë format televiziv ka hyrë si çift, ka folur me bindje rreth partneres së tij, Ilirianës.

Adri është shprehur i sigurt në jetëgjatësinë e marrëdhënies së tyre, derisa ka thënë se një të tillë do të mund ta prishte vetëm Zoti.

“Veç zoti munet me na nda”, ka thënë ai.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme