Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri thotë se s’bie pre e provokimeve të Bucit (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 16:28

Adri sot ka biseduar me Azemin për një debat që e pati mbrëmë me Bucin.

Ai tha se nuk bie pre e provokimeve të tij, kjo deklaratë erdhi pasi mbrëmë Buci i tha se mund të ndërhyjë në çift te ai dhe të Ilirjana.

“Sa kam unë lidhje me Ilirjanën ai kurrë nuk ia ka mbërri e nuk i ka pasë”, ka thënë Adri./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme