Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri: Nëse shpëtoj sonte, nga nesër unë dhe Shqipja do kemi “luftë” me të gjithë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 16:05
adri

Banori i Big Brother VIP Kosova, Adri është i nominuar dhe ka folur për mundësinë e shpëtimit.

Adri u shpreh se nëse shpëton, ai dhe Shqipja do jenë në luftë me të gjithë, përcjell Klankosova.tv.

“Nëse shpëtoj, po të kallxoj që prej nesër unë edhe Shqipja luftë me të gjithë”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.