Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri: Ka çifte të martuar e janë familjarë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 19:50
adri
adri

Banori i Big Brother VIP Kosova, Adri ka folur për dashurinë me Shqipen dhe Besin.

Ai është shprehur se është shumë keq kur dashurohesh, përcjell Klankosova.tv.

Tutje, Adri tha se njeh çifte të martuar e janë familjarë.

“Kur dashurohesh është shumë keq. Njoh disa që janë dashuruar edhe kanë kaluar shumë gjëra dhe kur ka ardhur koha me bë lidhjen familjare, kanë dalë që janë diçka, familjar”, u shpreh ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme