Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri e ngacmon Ganiun: I vetmi banor në shtëpi që është bukëpërmbys (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 11:05

Gani Gërmia mbrëmë e ka ngacmuar për një kohë të gjatë Adrin se kinse është duke flirtuar me vajza të tjera të shtëpisë.

“Kur Ilirjana është në gjumë ky zgjohet dhe bisedon e i shikon vajzat e tjera. E unë i tregoj Ilirjanës se krejt çfarë bënë ky”, ka thënë Ganiu.

Kurse, Adri ia ktheu me të njëjtën monedhë shakanë duke i thënë se publiku nuk duhet t’i besojë atij.

“Shpifës je, i vetmi banor në shtëpi që është bukëpërmbys”, ka thënë Adri./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.