Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri dhe Iliriana acarohen kur pyeten nëse “kanë menduar të bëjnë seks në BBVK?” (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:54

Çifti i vetëm i shtëpisë, Adri dhe Iliriana janë ndeshur me një pyetje shumë provokative gjatë darkës së nominuarve.

“A ju ka shkuar mendja gjatë këtij muaji me bë seks?”, ka qenë një pyetje anonime e bërë për ta.

“Pyetje palidhje. Nuk është vendi këtu”, ka thënë pos tjerash Iliriana.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme