22:44, 15 Mars 2019

Adnan Januzaj ka shënuar sonte gol për t’i dhënë epërsi Real Sociedadit.

Anësori ka realizuar në minutën e 26-të për 1:0 ndaj Levantes, transmeton Klan Kosova.

Tash ndeshja është pak para fundit dhe rezultati është 1:1.

Ky është goli i Januzajt:

Konkurs Pune

Lexo më shumë