Adnan Januzaj shënon dy gola dhe bën një asistim brenda pjesës së parë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adnan Januzaj shënon dy gola dhe bën një asistim brenda pjesës së parë (VIDEO)

NULL NULL
24.04.2023 17:28
Adnan Januzaj Basaksehir

Adnan Januzaj, tundi dy herë rrjetën dhe asistoi njëherë.

Dhe kjo vetëm brenda 45 minutave të para.

Januzaj këtë performancë e dha kundër Giresunspor, në Superligën e Turqisë.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova aktualisht luan me skuadrën Basaksehir.

Aktualisht kjo skuadër po fiton me rezultat 0:4/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS