Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adieu Nasri

NULL NULL
10.05.2015 14:53
Samir Nasri e ka përfunduar sezonin dy javë më herët sivjet. Francezi është lënduar dhe nuk do të mund të luajë më këtë sezon.

Samir Nasri s’luan më këtë sezon.

Francezi është lënduar në ndeshjen ndaj Ttottenham Hotspurs, dhe pjesën tjetër të sezoni klubit të tij mund t’i ndihmojë vetëm si tifoz.

“Skuadra është e plotë në përjashtim te Samir Nasrit, për të cilin ka përfunduar sezoni”, ka treguar trajneri i Manchester Cityt, Manuel Pellegrini.

City sivjet ka dështuar të mbrojë titullin në Premierë Ligë, por s’ka bërë më shumë as në garat tjera.

Anglezët do ta përfundojnë sezoni pa as një trofe këtë sezon, çka llogaritet dështim total për këtë skuadër.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.