14:26, 20 Tetor 2019

Adelina Tahiri ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet “Hile hile” dhe është punuar nga Irkenc Hyka dhe Petro Xhori, njofton Klan Kosova.

Videoklipin e ka realizuar produksioni MAX nga Shqipëria dhe ju mund ta shihni më poshtë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë