Adelina Ismaili takohet me Vlora Dumoshin: Jam krenare, të prift e mbara

Adelina Ismaili takohet me Vlora Dumoshin: Jam krenare, të prift e mbara

8 muaj më parë
Capture-18

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili, gjatë ditës së sotme është takuar me Ministrën e Kulturë, Rinisë, dhe Sportit, Vlora Dumoshi.

Këtë e bëri të ditur Ismaili me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

“Sot, urova Ministren e Kulturës, Rinisë dhe Sportit për detyrën e re znj, Vlora Dumoshi”.

“Ministrja Dumoshi, do të lë trashëgimin e mendjes së ndritur, në ndërtimin e kulturës, në stilin e lojës së sportit dhe në tingujt e rinisë, sepse në artin e shpirtit të saj lulëzojnë këto bukuri. Jam krenare, të prift e mbara”, ka shkuar Ismaili.

https://www.instagram.com/p/B8hGRmvBU-B/?utm_source=ig_embed