17:35, 17 Qershor 2019

Adelina Ismaili zhvilloi një takim të këndshëm sot.

Këngëtarja shqiptare u takua me deputeten e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmanin, njofton Klan Kosova.

Lajmin e bëri të ditur vet Adelina pasi postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

“Një takim tepër i këndshëm , me gruan më të sinqertë dhe më të dashur në politikë. I love Vjosa Osmani”, shkroi ajo.

Konkurs Pune

Lexo më shumë