Adele njofton për datat e koncerteve të 2016-tës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adele njofton për datat e koncerteve të 2016-tës

NULL NULL
14/12/2015

Adele ka bërë një njoftim – ajo e ka lëshuar listën e plotë të datave të turneut për Amerikën e Veriut, për vitin 2016.

Këngëtarja 27 vjeçare do i jap fansave të saj shumë shanse për ta parë atë në koncertet e saj në shumë qytete të mëdha.

Datat për turnenun në Amerikën e Veriut nisin më 5 korrik në St. Paul, Minn dhe përfundojnë më 15 nëntor në Mexico City, Meksikë, transmeton Klan Kosova.

Biletat do të dalin në shitje të enjten më 17 dhjetor me fillim të orës 10 të mëngjesit.