23:30, 16 Qershor 2019

Grupi Spice Girls është rikthyer në skenë pas disa viteve.

Këtë të shtunë ato performuan në stadiumin Wembley të Anglisë, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja e njohur, Adele, ka thënë se është fanse e këtij grupi.

Ajo ka qenë në koncertin e tyre dhe ka bërë një fotografi me pjesëtaret e grupit.

Adele tha se ky grup e ka bërë të qesh dhe të qaj, ajo gjithashtu shtoi se këto këngëtare janë të mrekullueshme.

Konkurs Pune

Lexo më shumë