Adam dhe Jason publikojnë këngën “Lifestyle” (VIDEO)

Adam dhe Jason publikojnë këngën “Lifestyle” (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Adam Levine dhe Jason Derulo kanë publikuar një bashkëpunim “të nxehtë”.

Të dy këngëtarët u bënë bashkë për këngën e re të titulluar “Lifestyle”, e cila u publikua dje.

Jason dhe Adam ua dhuruan fansave edhe videoklipin, që shkon së bashku me këngën.