Ac Milan në gjysmëfinale të Champions, Abdixhiku: Rikthimi i kampionëve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ac Milan në gjysmëfinale të Champions, Abdixhiku: Rikthimi i kampionëve

NULL NULL
18.04.2023 23:40
Lumir Abdixhiku

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, iu gëzua arritjes së skuadrës italiane AC Milan që të shkojë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka shkruar: “Rikthimi i kampionëve”.

Në postimin e tij është një fotografi e publikuar e ekipit të Ac Milan.

Milan shkoi në Champions pas rezultatit të barazimit që e pati me Napolin. Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Diego Armando Maradona”, që ndodhet në Napoli të Italisë. Kujtojmë se ndeshja paraprake përfundoi me rezultat 1:0 në favor të Rossonerëve.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

lajme të ngjashme