Abrashi tregon se pse ishte në tavolinë me Gjuriqin

Abrashi tregon se pse ishte në tavolinë me Gjuriqin

10 muaj më parë

Në disa media ka qenë duke qarkulluar një fotografi ku shihet në një tavolinë Xhelal Sveçla nga VV-ja, Arban Abrashi nga LDK-ja dhe Marko Gjuriq, drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën.

Abrashi për klankosova.tv ka thënë se ai atje ka qenë në një takim që është organizuar nga CIG.

“Takim rajonal, mbështetur nga Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë, organizuar nga CIG”, tha Abrashi për klankosova.tv.