Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Abdixhiku sot feston ditëlindjen e 40-të

NULL NULL
22.04.2023 10:53
abdixhiku

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, sot feston ditëlindjen e 40-të.

Ai, përmes një fotografie të postuar në llogarinë e tij në Facebook, shihet me dy vajzat e tij, duke e festuar 40-vjetorin e lindjes.

“Në festën e 40-të, me dy dhurata të çmuara! Ju faleminderit secilit për urimet e ngrohta, e bashkërrugëtimin me kujtime përplot”, shkroi Abdixhiku, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.