Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Abdixhiku: Rritja e LDK-së përmes hapjes, unitetit e vet ndryshimit – po merr formë nëpër çdo degë tonën

NULL NULL
13.03.2023 21:33

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, ka treguar që sonte ka vizituar degën e LDK-së në Ferizaj.

Përmes një postimi në Facebook, Abdixhiku ka thënë që “rritja e LDK-së nëpërmjet hapjes, unitetit e vet ndryshimit – po merr formë në çdo degë”.

“Sonte, vizituam Visarin dhe degën tonë në Ferizaj. Mes miqve, bashkëpunëtorëve e veprimtarëve të Lidhjes, qëndruam në ambientet e reja të shtëpisë sonë të vjetër. Rritja e LDK-së – nëpërmjet hapjes, unitetit e vet ndryshimit – po merr formë nëpër çdo degë tonën. Ndonëse të vetëdijshëm për punën e nevojshme përpara, arritjet e mbara si këto në Ferizaj, na japin shtytje të madhe. Sot, ftojmë secilin me vullnet për angazhimin politik, që të bëhet pjesë e jona e së bashku ta ndërtojmë rrugën tonë përpara”, ka shkruar ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.