Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Abdixhiku për Kurtin: Ky koordinimin e sheh njëfarë poshtërimi

NULL NULL
02.06.2023 14:11
Lumir Abdixhiku

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, para deputetëve në kuvend ka folur për mënyrën se si kryeministri Albin Kurti e sheh koordinimin.

Ai u shpreh se Kurti koordinimin e sheh njëfarë poshtërimi, përcjell Klankosova.tv.

“Unë besoj që me kryeministrin e vëreni një gabim substancial, e që është ideologjik, sepse ky koordinimin, siç e ka thënë, e siç e sheh, e siç e shpreh me trup e me gjuhë, e sheh njëfarë poshtërimi”, u shpreh ai.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.