Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Abazoviq thotë ​që Mali i Zi do të ketë një sezon rekord turistik

NULL NULL
31.03.2023 09:16

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka thënë se është arritur një numër rekord i fjetjeve në akomodime kolektive për dy muajt e parë.

Përmes një postimi në Facebook, Abazoviq ka thënë që Mali i Zi do të ketë një sezon rekord turistik

“Është arritur një numër rekord i fjetjeve në akomodime kolektive për dy muajt e parë. Edhe 45% rezultate më të mira se vitin e kaluar”.

“Të gjithë parametrat tregojnë se ky do të jetë një sezon rekord turistik. Jemi krenarë për rezultatet që kjo Qeveri e Malit të Zi po arrin në çdo hap”, ka shkruar ai.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.