Abazoviq në prag të Ramazanit: Ky muaj na afroftë me të dashurit dhe me vlerat e bashkimit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Abazoviq në prag të Ramazanit: Ky muaj na afroftë me të dashurit dhe me vlerat e bashkimit

NULL NULL
22.03.2023 22:14
Dritan Abazoviq

Kryeministri me mandat teknik i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, ka uruar për fillimin e muajit të shenjtë të Ramaznit, duke uruar që ky muaj të afrojë njerëzit me të dashurit e tyre dhe me vlerat e bashkimit, bujarisë dhe mirësisë.

“Uroj të gjithë ata që festojnë muajin e shenjtë të Ramazanit ta kalojnë kohën e agjërimit në paqe, mirëqenie, reflektim dhe solidaritet. Ky muaj na afroftë me të dashurit tanë dhe me vlerat e bashkimit, bujarisë dhe mirësisë. Gëzuar Ramazanin”, ka shkruar Abazoviq në Facebook. /Klankosova.tv