AAK thërret konferencë për media - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

AAK thërret konferencë për media

NULL NULL
14.03.2023 08:23
AAK

Sot, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media.

Sipas njoftimit zyrtar, konferenca nis në orën 11:00 dhe mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.