16:28, 28 Shkurt 2020

Anëtarë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës kanë nisur mbledhjen për taksën.

Ky takim po mbahet pas vendimit të djeshëm të kryeministrit, Albin Kurti për heqjen e tarifës 100 për qind ndaj produkteve me origjinë nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovinë.

Drejtuesi i këtij subjekti politik, Ramush Haradinaj pas këtij takimi do të mbajë një konferencë për media.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë