AAK me protestë kërkon lirimin e Haradinajt - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

AAK me protestë kërkon lirimin e Haradinajt

NULL NULL
17/06/2015

Dhjetëra njerëz, së bashku me deputetët e AAK-së kanë dalë për të protestuar para ambasadës së Sllovenisë në Kosovë.

ram1_logo

Ndërkaq, nënkryetari i kësaj partie, Ahmet Isufi sapo ka dalë nga takimi me ambasadorin slloven, Miljan Majhen.

ram2_logo2

Isufi ka bërë me dije se po presin lirimin e kryetarit të tyre dhe po ashtu presin që ambasadori slloven të kërkojë falje publike për këtë ngjarje.

ram6_logo ram5logo ram4_logo