Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

AAK-ja me njohës të sigurisë diskuton për situatën në veri

NULL NULL
03.10.2023 11:46

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) është duke e zhvilluar një diskutim për situatën në veri të Kosovës pas sulmit terrorist të 24 shtatorit në Banjskë të Zveçanit.

Në këtë diskutim pjesëmarrës janë një numër i shumtë i njohësve të sigurisë./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.