Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A ua përmend të mirat grave në organizatën tënde, si i përmend në BBVK?” , përgjigjet Xhuli (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 23:13

Finalistët sonte u sfiduan me pyetje nga publiku.

Një pyetje për Julianën kishte të bënte me kauzën e saj për gratë.

“A ua përmend të mirat grave në organizatën tënde, si i përmend në BBVK?”, ishte pyetja për Julianën.

Juliana tha se nuk ua përmend grave të mirat që ua bën, por që në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ajo ua përmend sepse është lojë.

“Nuk ia përmendi, por këtu është një lojë dhe duhet të dish kur ta përdorësh dhe ku t’i përdorësh”, u shpreh Juli.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.