A u grimua Kim në Met Gala? - Çka fshihej poshtë maskës...

A u grimua Kim në Met Gala? – Çka fshihej poshtë maskës…

NULL NULL
1 day më parë

Kim Kardashian tërhoqi vëmendjen e botës me veshjen nga marka “Balenciaga” në Met Gala. Shumë njerëz ende po pyesin se si mund të shihte dhe të merrte frymë.

Por a kishte ajo makep-up në fytyrë? Po! – Kim kaloi disa orë me grimerin e saj Mario Dedivanoviq, edhe pse gjithçka që ai bëri, u fsheh poshtë një maske.

Në anën tjetër, ish burri i saj Kanye West mungoi kësaj radhe në tapetin e kuq të Met Gala, por flitet se veshja e Kim ishte ideja e tij. Kim e hoqi më pas maskën, por sërish e fshehu fytyrën pas disa syzeve të mëdha, transmeton Klankosova.tv.

Met Gala 2021: Kim Kardashian switches to another slinky catsuit with mask  as Rihanna and stars dazzle at after parties