Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A të pengon Adri në biseda me banorët e tjerë?”, përgjigjet Iliriana (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:50

Pyetje me bollëk u shtruan gjatë darkës së banorëve të nominuar të javës në Big Brother VIP Kosova.

“A të pengon Adri në biseda me banorët e tjerë?”, ka qenë një pyetje drejtuar Ilirianës.

Ajo ka thënë se nuk pengohet asnjëherë të flasë me banorët e tjerë, sepse Adri “s’është tip i tillë”, derisa ka theksuar se i njëjti “e lejon të flasë kur të dojë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.