Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A të doli këmba e tretë nga kontrolli?”, pyetja e Ganiut për Domenikun ngjallë pafund të qeshura (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 21:37

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, derisa po mbante emisionin e tij me të ftuar Domenikun, nuk rreshti së bëri batuta.

Kësisoj, ai i bëri një pyetje interesante Domenikut, lidhur me “këmbën e tretë”.

E kjo fraza e fundit, ngjalli të qeshura të mëdha tek banorët e tjerë.

Kuptojeni së për çfarë bëhet fjalë, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.