Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A preferohet që të këndoni gjatë seksit?

NULL NULL
04.02.2023 22:05

Përjetimet dhe emocionet gjatë procesit të marrëdhënieve seksuale janë të ndryshme nga personi në person.

Ka shumë të tillë që preferojnë që partneri i tyre të këndojë gjatë seksit.

Konsiderohet se njerëzit këndojnë gjatë seksit si një mënyrë për të shprehur më lirshëm emocionet e tyre, shkruan Quora, transmeton Klankosova.tv.

Ka disa lloje të këndimit gjatë seksit, siç është ai i ekzagjeruari që ndodh si përgjigje ndaj emocioneve të forta, këndimi më i butë që nënkupton pasionin dhe një tjetër që bëhet në rast ankimi.

Ndryshe, disa konsiderojnë se këndimin gjatë seksit tregon siguri, përvojë dhe pozitivitet në këtë aktivitet.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.