Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A po shkruan letra ende?”, Ganiu zbulon se kush i dërgoi letër Kaderes (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 20:12
gania

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E Gani Gërmia ka zbuluar se kush i ka dërguar letër asaj, shkruan Klankosova.tv.

Për më shumë detaje, shikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.