Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A po mendon që kam ndonjë pëlqim ndaj teje a”, përplasen Linda dhe Ganiu (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 01:26

Linda dhe Gania kanë pasur një debat mes tyre, ku ajo i tha se afrohet tek fytyra e më pas i thotë se “po më provokon”.

Ajo e pyeti Ganinë se “pse m’u rrasshe sot tek fytyra kur ushtrojsha”, ndërsa Gania iu përgjigj duke i thënë “janë pamjet dhe janë reagimet e tua”.

“Janë reagimet që qeshja se më vinte keq se po ndihem në siklet. Pse a po mendon që kam ndonjë pëlqim ndaj teje a?”, tha Linda, njofton Klankosova.tv.

Kurse, Gania iu përgjigjë duke i thënë “çfarë pëlqimi oj çikë, ti je njeriu i fundit, pasha të madhin Zot as në qilima me më ra sytë nuk t’i lëshojë”.

Për ta parë debatin e ashpër mes tyre, klikoni në videon më poshtë:

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.