"A po flisni për mua?" - Mbresa i pyet Stresin dhe Julianën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A po flisni për mua?” – Mbresa i pyet Stresin dhe Julianën (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 16:46

Mbresa sot ka shkuar të debatojë me Julianën dhe Stresin derisa ata ishin duke folur për të në lavanderi.

Ajo u tha atyre: “A po flisni ju të dy për mua?” Ata më pas e pranuan që janë duke diskutuar për të.

Juliana e akuzoi Mbresën se i kishte thënë që Vedati e ka quajtur atë të pakarakter.

Ndërsa, Mbresa këtë gjë e mohoi duke u shprehur se ajo ka theksuar mendimin e vet në situatën që ishte Juliana me Vedatin dhe nuk ka thënë që Vedati e ka quajtur Julianën të pakarakter.

“Ka qenë mendimi im, kam thënë pasi u largove nga vendi ku ishit duke debatuar, u duke si e pakarakter”, ka thënë Mbresa.

Ndërsa, Juliana vazhdimisht i tha se nuk i ka thënë kështu.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.